FAQ

FAQ

W poniższym FAQ odpowiadamy na pytania naszych klientów oraz osób, które zainteresowane są naszymi usługami.

1. Co muszę dostarczyć do przygotowania pracy licencjackiej?

Tak naprawdę potrzebny nam jest tylko temat Twojej pracy. Wszystkie materiały zgromadzimy sami, niemniej jednak w momencie, kiedy dostarczysz je Ty, koszt stworzenia pracy będzie po prostu niższy. Jeżeli dostarczasz dodatkowe materiały w postaci książek lub raportów, Twoja praca będzie wykonana po prostu szybciej.

2. Ile kosztuje praca?

Tak, jak pisaliśmy w zakładce cennik, każdorazowo praca wyceniana jest indywidualnie. To daje Ci gwarancję, że za nią nie przepłacisz, jeżeli temat będzie dość prosty. W przypadku łatwiejszych tematów koszt wynosi ok. 2000, trudniejsze to ok. 3000 zł.

3. Kto pracuje nad moją pracą?

Twoją pracę wykonują wykwalifikowane osoby, posiadające doświadczenie i znajomość branży.

Autor ma wykształcenie polonistyczne lub dziennikarskie, zawsze jest w stanie zagwarantować Ci coś, co będzie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

4. Jaki jest termin oczekiwania na pracę?

Im więcej materiałów nam dostarczysz, tym szybciej Twoja praca będzie gotowa. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zdążysz z nią na czas, nie zamawiaj niczego na ostatnią chwilę. Staraj się, żeby dać nam chociaż dwa tygodnie czasu na napisanie Twojej pracy. Maksymalnie może być gotowa w czasie miesiąca, jednakże staramy się zawsze, żeby ten czas był dwa razy krótszy.

Artykuł napisany przez: