Praca licencjacka na biotechnologii

Praca licencjacka na biotechnologii Co ważniejsze, to koniecznie musi nauczyli się, jak szybko nauczyć się rzeczy. Gdzie szukać informacji.

Po drugie, skupić się na tym jednym fakcie: Musisz dostać się do roli, gdzie jesteś wykonującego pracę systemów administracji, i musi być gotów ponieść wszelkie ofiary niezbędne, aby to zrobić. Warto prawie wszystko, aby dostać 12 miesięcy '' Administrator Systemów w CV. Nawet umowa trzy miesiące daje 100% przed facetem bez doświadczenia.

Strategia One - Direct Approach

Ja to ta ze względu na kompletność.

Uzyskać duże kwalifikacje (powiedzmy całą drogę aż do RHCE lub stopień lub coś)

Zastosuj do wszystkich "junior admin" roli widać reklamowane. Czasami ludzie reklamują pozycji "graduate".

Wciąż dostaję wywiadów, aż wylądujesz rolę.

Nie wiem, jak dobrze ten jeden działa. To na pewno nie jest to podejście użyłem. Wyobrażam sobie, z wyższym wykształceniem, który zdobył bardzo dobrze chłonąć te garść pracy i powodzenia do nich.

Nie miałem żadnych kwalifikacji w ogóle aż byłem kilka lat i miał doświadczenie pod moim pasem. Ale - czy można sobie radę - wychodząc z RHCE lub MCSE jeśli jesteś do okien pomoże Ci dużo, i daje szansę, aby przejść prosto w drzwi tak.

Strategia druga - dla małych firm

Kilka sposobów podejścia do tego.

Znajdź małą firmę komputer / support i ubiegać się o pracę. Jeśli nie możesz znaleźć pracy, oferują swoje usługi jako zwyczajne, a nawet ubiegać się o doświadczenie zawodowe. Tak długo, jak masz jakąś możliwość interakcji z serwerami. Zacznij narosłe miesięcy doświadczenia w pracy z serwerami. Zastosuj swoją wiedzę. Jeśli nie można znaleźć miejsce, z jedną z tych firm, szukaj dalej.

Zacznij serwisowania kilka siebie małych firm. Każdy ma danych, prawie każdy ma komputer. Będziesz mieć do czynienia z wieloma pulpitami w pierwszym, a własny biznes to paskudne zdanie na tak wielu poziomach, ale to lepsze niż bycie czysto bezrobotnych.
Artykuł napisany przez: