Praca licencjacka na anglistyce

Praca licencjacka na anglistyce

Wystarczy upewnić się, że w ciągu kilku miesięcy pracujesz na niektórych serwerach - wszelkie serwerach. Uruchamianie własnych serwerów i świadczyć usługi dla małych firm z nimi. Host swoje cholerne kopii zapasowych zdalnie lub coś. Wystarczy uruchomić serwery.

Doświadczenie w małej firmie nie jest najbardziej wartościowym tam - ale doświadczenie pracy w małej firmie jest bezcenne w porównaniu do żadnego doświadczenia w ogóle. Kilka lat, a może nawet kilka miesięcy, pracując dla małych firm i można poruszać się bardziej ekscytujące i lukratywnej dziedzinie. Ale będę o tym rozmawiać w innym artykule.

Strategia trzecia - tylne drzwi

Jest to ostatnia podejście. Wymienię jest ostatnim, ponieważ ze wszystkich tych metod jest to najmniej bezpośredni i najprawdopodobniej pułapka wam po drodze.

Tylne drzwi są sposoby, można dostać się do firm, które mają administratorzy systemów, a ostatecznie może potencjalnie może stać się jednym samodzielnie.

Znajdź pracę w centrum operacyjnym sieci. to bez wątpienia trzeba komórkowych mężczyzny i monitorować potwornie nudnych rzeczy, obracanie taśmy i wszelkiego rodzaju innych służebnej bzdura. ALE, wielkie firmy, które mają NOC również adminów - i kursy są tam będzie co najmniej jeden UNIX box możesz zalogować się tutaj. Jest to najbliżej można dostać się do administracji systemów nie będąc SA. Udowodnić sobie tu i upewnij się, każdy wie swoje aspiracje, dokładają wszelkich starań, co możliwe, aby uczyć się i rozwijać w stosunku do nich. Nie utknąć tu od lat. Patrzeć zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz firmy cały czas możliwości, aby przejść do tej młodzieży roli sysadmin.

Wsparcie pulpitu. role wsparcia pulpitu ogół daje większe szanse, aby przejść do administracji systemów Windows. Jeśli jesteś mądry, mają MCSE, bawić się z serwerami Windows w domu itp, może masz szansę po kilka miesięcy lub rok lub dwa.
Artykuł napisany przez: