Czy pisanie licencjatu jest trudne?

Czy pisanie licencjatu jest trudne?

Zastępca szeryfa egzamin pisemny - porady, co jest na teście

Aby pracować jako funkcjonariusz policji w dowolnym mieście, stanu lub powiatu, będzie trzeba najpierw zdać egzamin wstępny policjanta przed przejściem do przodu w procesie selekcji. To nie jest spacer w parku. Egzamin funkcjonariusz policji i zastępca szeryfa jest w podziale na osiem głównych kategorii wymienionych poniżej. Twój wynik na każdym odcinku określi swój ogólny wynik w egzaminu.

Gramatyka

Matematyka

Pisanie raportu

Spelling / Vocabulary

Uznanie pamięci

Directional Orientacja

Czytanie ze zrozumieniem

Wyrok i uzasadnienie

Jeśli jesteś słaby w każdym z tych obszarów, istnieją pewne praktyczne rzeczy, które można zrobić, aby poprawić te braki. Na przykład, tutaj jest zabawa ćwiczenie poprawić swoją pamięć umiejętności rozpoznawania. Wizyta w miejscowym parku i wybierz trzy przypadkowych ludzi. Weź 40 sekund, aby zanotować psychicznego ich wygląd, gdzie stoją, a jeśli mają jakieś znaki identyfikacyjne, takie jak; blizny, tatuaż, i tak dalej. Następnie odwrócić i zapytać znajomego, aby quiz dla dokładności. Zrób to kilka razy i to drastycznie poprawić przywołanie pamięci i pomóc stać się bardziej uważni na swoje otoczenie.

Jeśli słabością jest matematyka, Polecam pójście do stron internetowych takich jak match.com aby poprawić ten obszar. Będzie kilka matematyki policyjne związane z tym problemy będziesz zobowiązany do rozwiązania. Problemów matematycznych nie jest trudne, ale nie jest to łatwe cupcake. Niezależnie obszarem zainteresowania może być, można wzmocnić te obszary za pomocą badania przypomnienie egzamin policji lub odwiedzając niektóre z miejsc, o których wspomniałem powyżej.

na zakończenie

Aby przygotować się do egzaminu zastępca szeryfa, kliknij link już teraz! Daje ćwiczyć egzamin pytania i szczegółowe odpowiedzi.

również odwiedzić www.SheriffExam.com ściągnąć 100 najlepszych najczęściej zadawane Zastępca szeryfa egzamin pytania i odpowiedzi.

Artykuł napisany przez: