Praca licencjacka na amerykanistyce

Praca licencjacka na amerykanistyce Ponownie - upewnij się, każdy wie swoje aspiracje, kontynuować naukę, przeć się i udowodnienia, że ??codziennie tam jesteś najmądrzejszy pulpitu admin - gotowy w każdej chwili przenieść się do junior roli administratora. Ponownie, patrzeć nieustannie wewnątrz i na zewnątrz firmy o tej możliwości.

support / L1 Helpdesk - tego uniknąć, jeśli możesz. wont być w pracy w dowolnym miejscu w pobliżu administratorów i masz dwa kroki usunięte w większości firm. Stąd prawdopodobnie trzeba dążyć do wsparcia stacjonarny lub stylu NOC ról. stosuje się podobne rzeczy - zachować studiowania, zasilić kolejne kwalifikacje, zachować gry z serwerami w domu i upewnić się, że każdy wie, co ma być. Z wyjątkiem tutaj prawdopodobnie chcesz, żeby wszyscy wiedzieli chcesz mieć wsparcie stacjonarnego lub NOC faceta następny - i sysadmin nowszej.

Droga może być trudne - ale pamiętaj: Zróżnicowane doświadczenie pomaga, i nic nie zmieni ludzi na więcej, gdy czytają CV niż progresji przez szeregi. Ludzie, którzy nauczyli wsparcie pulpitu zanim stał administratorów systemów posiadają cenną wiedzę, że facet, który skoczył z uni do junior roli administratora nie dostać. Nauczysz wszelkiego rodzaju rzeczy odbierając telefony do wkurzony klientów i nauczanie łączne idiotów jak włączyć swój komputer też. Rzeczy takie jak cierpliwość i umiejętności pracowników, że będziesz nadal wykorzystujących jako starszy SA.

Wreszcie - nie wyglądają na takich opcji jak rozżarzonych węglach trzeba chodzić na dostać to, czego chcesz. Większość z tych miejsc pracy jest zabawa, wszyscy płacą pieniądze, wszystkie z nich da Ci doświadczyć i daje okazję do nauki i rozwoju. Nie wspominając, poznawać nowych ludzi. Odbiór tego z tej opcji brzmi jak to będzie działać dla ciebie - albo brzmi najbardziej zabawne - i idź do niego.
Artykuł napisany przez: