Czy pisanie licencjatu jest meczace?

Czy pisanie licencjatu jest meczace?

Pisanie pracy lub dysertacji Jak osiągnąć postęp, nawet jeśli nie masz ochoty na pisanie

Jeśli jeszcze nie rozpoczął pracę na swojej pracy lub dysertacji, czy nie są obecnie aktywnie działa na nim na co dzień - nie oszukujmy się, to najprawdopodobniej nie skończyć. Dlatego trzeba ustalić kilka mini-cele na koniec roku i rozpocząć pracę w ich kierunku.

Co to jest chcesz przejechać się swoją listę rzeczy do zrobienia w tym roku zamiast wywrócenie do przyszłorocznej listy rozdzielczość? Być może doczekać czyni znaczne postępy na swojej pracy lub dysertacji przed końcem roku. Być specyficznym. Ile stron / rozdziałów trzeba by zakończyć, aby poczuć się jak poczyniły znaczne postępy? Wierzymy, że dobry pracy lub dysertacji jest GOTOWE pracy lub dysertacji.

Największym nieporozumieniem o zakończeniu pracy lub dysertacji jest przekonanie, że pisanie jest kluczowym elementem do końca. Prawdziwym kluczem do wykończenia jest efektywne zarządzanie czasem. Jest to szczególnie istotne z uwagi na fakt, że dla większości studentów, pisanie dokumentu musi być wypełniony w tandemie z wielu innych ważnych zadań, takich jak przygotowanie do rynku pracy; przemieszczania się lub rozpoczęcia nowej pracy; przygotowanie do studiów; lub pracy na pełny etat. Jeśli zarządzanie czasem nie jest twoją mocną stroną, istnieje wiele Resouces które pomogą Ci zarządzać, strukturę i organizować swój czas, aby zmaksymalizować wysiłki.

Aby pomóc lepiej zarządzać czasem, zaciągnąć swoją sieć znajomych i rodziny, aby pomóc w realizacji zadań, które nie wymagają swój kapitał intelektualny. Większość bliscy są bardziej niż chętni, aby być pomocne, jeśli tylko wiedzą, co mogą zrobić, aby pomóc. W odpowiedzi na moją prośbę, na przykład, mój przyjaciel wyleciał do Wisconsin, aby pomóc mi spakować mojego domu, a ja pracowałem na mojej pracy doktorskiej.
Artykuł napisany przez: