Praca licencjacka na slawistyce

Praca licencjacka na slawistyce

Często zdarza się, że można łatwo wykonać w jednym zdaniu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, po prostu wziąć szybki rzut oka na gazety i przeczytać pierwszy akapit kilka artykułów, albo spojrzeć na pierwszym zdaniu dobrej powieści.

Twoim wyzwaniem jest , aby co, dlaczego, kiedy, jak, gdzie i którzy odnoszą się do zainteresowań czytelników. Oto przykład skierowane do kogoś zainteresowanego perswazji ":" Opanowanie sztuki perswazji (co) może sprawić, że (kto) bogaty poza twoich najdzikszych snach (dlaczego) w ciągu zaledwie kilku lat (kiedy), jeśli będzie po prostu zobowiązać się do uprawiania te umiejętności wpływające na 45 minut dziennie (w jaki sposób), które można zrobić w zaciszu własnego domu, gdy masz kilka minut, aby napisać zapasowe (gdzie).

Budowanie wiarygodności, na początku, jeśli to możliwe. Można użyć społecznego dowodu przez wymienienie poświadczeń, sojuszy z ludźmi, którzy są przestrzegane, oraz referencje. Można wykorzystać moc władzy przez wymienienie swoich nazw zawodowych, licencje, certyfikaty i inne dane uwierzytelniające. Jeżeli stosowne, w wykazie nazw obok nazwy pod tytułem (na przykład "Johna Doe, PhD, MD"). Należy uważać, aby nie przesadzić w Tooting swój róg. Na przykład, można wspomnieć coś w stylu "robiąc badania w perswazji dla mojej pracy doktorskiej, odkryłem ..." To powie Ci kilka rzeczy, jestem albo dr lub pracy do mojego doktoratu (to ostatnie jest prawdziwe w moim przypadku) i jestem ekspertem w dziedzinie perswazji.

Powołując się na fakty i statystyki z odniesieniem do ich kopię zapasową wszystko może pomóc wiarygodność. Jeśli numery cytowaniu, bardziej szczegółowe jesteś bardziej wiarygodny. Na przykład, jeśli omawiania niewerbalne komunikaty jako kluczowy czynnik w komunikacji można powiedzieć "według badań przeprowadzonych badań sporządzonym w UCLA, 93% komunikacji jest niewerbalnej".

Artykuł napisany przez: