Praca licencjacka na skandynawistyce

Praca licencjacka na skandynawistyce

Ustępujący Wkrótce niektórzy twierdzą, że nie dla mnie!

Dawno, dawno temu wszyscy marzyli o tych leniwych i dobrze zarobione dni emerytury. Pracowaliśmy ciężko, przyczynił się do naszych funduszy ubezpieczeń społecznych, a nawet udało się odłożyć trochę pieniędzy do funduszy emerytalnych. Nasze domy z ich opłaciło kredytów hipotecznych będzie dodać do naszego dobrze pieniężną. I wszystko mieliśmy marzenia słoneczne dni na polu golfowym, podróże, mając czasu, aby cieszyć się wszystkie te zainteresowania i inne zajęcia mieliśmy odkładać mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić im.

A potem wiek emerytalny zaczął skradać się. Potem pojawiły się "recesji". 401k plany i inne instrumenty inwestycyjne mieliśmy tak starannie planuje się rozwijać, aby sprostać naszym emeryturę potrzeb finansowych spadła. Nasze domy straciło wartości dewaluacji nasze gniazdo jaj. A niektóre zapożyczone wbrew ich 401k i ponownego zastawienia swoich domów po prostu przetrwać, podczas gdy czekaliśmy na obiecane odzysku, że najprawdopodobniej latach nieobecności. I emerytalny staje się coraz dalej i dalej.

Więc więcej emerytalne w wieku ludzie decydując się na kontynuowanie pracy w celu uzupełnienia braków. Ale to nie wszystkie złe wiadomości. Niedawne badania wykazały, że osoby starsze, które nadal pracują są zdrowsze od średniej. Więc spójrz na to jako szansę. Jeśli masz już na emeryturze, ale zastanawiasz się, czy należy wrócić do siły roboczej, skakać. Można spojrzeć na kariery, który jest zupełnie inny niż ten, który wycofał się z. Albo może to być po prostu dobry moment na rozpoczęcie tej działalności już marzy o bycie. Skorzystaj z możliwości kształcenia i przekwalifikowania dostępnych dla starszych ludzi. Nigdy nie jest za późno, aby wrócić do szkoły.

Pomoc swój status finansowy, są zdrowsze i stymulują umysł i dobre samopoczucie poprzez przekręcenie złote lata w latach wytwórczych.

Donna MacMillan, konsultant zaawansowane Certified QuickBooks i autor QuickBooks - Easy Way

Dobrze skonfigurowana i utrzymywany system zarządzania finansami jest podstawą każdego biznesu.

Odwiedź nas dzisiaj na Księgowość R Us czytać darmowe artykuły, które będą aktualizować swoje umiejętności i wiedzę i zwiększyć swoją wartość w świecie biznesu!

Artykuł napisany przez: