Jaki temat wybrac na licencjat?

Jaki temat wybrac na licencjat? On również wstał o 2:30 rano do mi pomóc w formacie tabel, wykonywania kopii i doprowadzają mnie do Kinko, bo mój mózg był wyczerpany po prostu zbyt odrętwiały, aby móc wykonać te proste zadania.

Ponadto konieczne jest, aby dać sobie wystarczająco dużo czasu, aby zakończyć pracę lub rozprawę. Nie mogę podkreślić, wystarczy, że nie należy czekać aż do zajęć lub kwalifikacjach / Egzaminy wstępne są wykończone zacząć myśleć o uzyskanie wczesnego rozpoczęcia. W rzeczywistości, należy pomyśleć o możliwym temacie w pierwszym dniu szkoły absolwent. Niech twój interes Cię dotyczące tego, co kursy podjąć. Kontynuowanie możliwej temat w jednym lub dwóch seminariów magisterskich; to zmusi cię do przestrzegania ścisłego terminu, a także dostarczy Ci cennych informacji zwrotnych od instruktora kursu.

Jeśli nie masz tej rady, a już zakończeniu zajęć i egzaminów, nie wszystko stracone! Należy pamiętać, że nie są właściwie od podstaw. Pomyśl o tym dokumencie jako rozszerzenie swojej propozycji. Wyciągnij swoją akceptację tezy / propozycję pracy doktorskiej i zacząć od czytania, edycji i formatowania go na podstawie wymaganych specyfikacji swojej uczelni. Pamiętaj, aby zaktualizować swój przegląd literatury poprzez włączenie nowych badań, które odpowiadają na pytanie badawcze.

Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś na w wypełnieniu pracy lub dysertacji, poniższe wskazówki mają na celu pomóc zachować idziesz, kiedy czujesz, że po prostu nie mogę napisać więcej. Pamiętaj: kluczem do wykończenia jest ruszać projekt do przodu, a ważne jest, aby spędzić co najmniej 12 minut każdego dnia pracuje nad dokumentem. Twoim celem jest, aby spójnego, przyrostową, codzienne postępy. I nawet jeśli po prostu nie można kontemplować pisząc kilka dni, nadal istnieje szereg wymaganych zadań, które można osiągnąć.
Artykuł napisany przez: