Praca licencjacka na filologii polskiej

Praca licencjacka na filologii polskiej

Szczegóły Wynagrodzenie i inne świadczenia klinicznego Pracowników Socjalnych

Zakres prac

Pracownicy socjalni zatrudnieni przez publiczne i prywatne agencje opiekuńcze, przychodnie, szkoły, szpitale i ośrodki rehabilitacyjne. Niektórzy z nich pracują w sądach dla nieletnich lub jako badaczy i nauczycieli.

Edukacja i szkolenia Wymagania

Tytuł magistra w pracy społecznej jest wymagana dla większości stanowisk chociaż są otwory dla posiadaczy licencjat również. Pracownicy socjalni, którzy chcą być naukowcy powinni posiadać stopień doktora. Główne socjologii, psychologii, lub jakiejkolwiek innej nauki społecznej może być przydatna. Powinny one posiadać gruntowną wiedzę na temat zagadnień takich jak ludzkiego wzrostu i rozwoju, polityka społeczna, oraz metod pracy socjalnej. Aspirującego kandydaci mogą również korzystać z programów praca-badawczych oferowanych przez wiele szkół, które dają szansę na ich pracy z uczniami w szkołach.

przyszłego zakresu

Oczekuje się, że zapotrzebowanie na pracowników socjalnych dokonać skoku początek końca 2010 roku, choć świeże otwory są w dużej mierze uzależnione od finansowania i wolnych miejsc. Nie jest prawdopodobne, aby być silną konkurencję na tym stanowisku w obszarach miejskich i głównych metra.

Wynagrodzenie i inne świadczenia

Kliniczne społeczne pracownik wynagrodzenie mieści się w przedziale od około 35000 $ rocznie i potencjał zatrudnienia jest jasne. Inne korzyści to płatny urlop, zwolnienie lekarskie, ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne i plany, choć może w dużej mierze zależeć od organizacji, z którymi pracują.

Warunki pracy

Pracownicy socjalni są popytu w niemal każdej dziedzinie. Od szkół do szpitali, biur, a nawet sądy, mają otwory dla tej wysoce strategicznych pozycjach. Zadanie w ogóle kwestionuje jednak satysfakcjonujące. Aby odnieść sukces w tej kariery powinien być wrażliwy na problemy z jakimi borykają się inni, empatycznych i powinny być w stanie obsłużyć wszystkie rodzaje temperamentów i emocjonalnych wybuchów klientów.

Pisząc o swoich doświadczeniach w Najtańszy bilety lotnicze, Michael Russell dzieli się swoją wiedzą z taniej wypożyczalni samochodów w formie artykułów. Niewłaściwe decyzje rejsu może zrujnować wakacje. Oferuje pomoc w doborze właściwych oferty wycieczkowe.

Artykuł napisany przez: