Praca licencjacka o marihuanie

Praca licencjacka o marihuanie Znajdź coś z tej listy można zrobić już teraz !!!

Ważne semestr 1. transferowe terminów do kalendarza, terminarz czy palmtopa. Brakuje niektórych z tych terminów może kosztować czas i pieniądze.

2. Pobierz kopię podręcznika formatu. Uczelnie często mają książkę lub broszurę, która dostarcza informacji o wymaganym formacie wszystkich prac i rozpraw. Instrukcja zawiera szczegółowe specyfikacje dla marginesie, strona lokalizacje numerycznych, minimalny rozmiar czcionki, odstępy i wiele innych reguł formatowania. Pick up podręcznik formatu z Graduate School biurowy / sekretarka lub pobrać ze strony internetowej swojego uniwersytetu.

3. dostać w swoje ręce "Odkładanie i obrony" wytyczne i materiały terminie. Ponownie, dokumenty te są zazwyczaj dostępne za pośrednictwem swojej Graduate School biura / sekretarka lub ze strony internetowej swojego uniwersytetu.

4. Czy jakieś badania terenowe. Odwiedź bibliotekę i patrzeć na innych prac lub rozpraw w danej dziedzinie. Zanotuj, ile rozdziały zawierają, i być na poszukiwania tych, w których Twój doradca był członkiem komitetu. W przypadku znalezienia pracy lub dysertacji na temat podobny do Twojego, koniecznie kserokopię bibliografię.

Praca licencjacka o marihuanie

5. Nail dół wymagań formatu. Już dostał mi kopię; Teraz dokładnie przejrzeć podręcznik formatu i zaznajomić się z całą jego zawartością. Wymagania te nie są "opcjonalne", więc należy je dostać za pierwszym razem. Rozpocznij formatowanie propozycji oraz tworzenie szablonu w formacie, który odzwierciedla wszystkie wymagania.

6. Czy narzędzia potrzebne na miejscu. Upewniając się, że masz - i mieć gotowe - narzędzia takie jak metody czasopiśmie, spoiwa i prawidłowych ustawień oprogramowania. Przygotowywany uczyni swoją ścieżkę wiele łatwiejsze!

7. Utwórz swoją stronę tytułową. Pamiętaj, aby ustawić go zgodnie z wymaganiami formatu!

8. Wykonaj swoją stronę zatwierdzania. Pamiętaj: każdy członek komisji będzie podpisać, więc jest to ważne! Ponownie, należy ustawić go zgodnie z wymaganiami formatu.

9. Rozwijanie streszczenie. Nawet jeśli masz tylko energię, aby napisać słowo "biznes" na stronie, zrób to. Pomoże to jako przypomnienie stron, trzeba jeszcze stworzyć abstrakcyjne.

10. Twórz "poświęcenie i PODZIĘKOWANIA" stronę. To jest Twoja szansa, aby podziękować swoich najlepszych przyjaciół i rodzinę do wspierania cię! Ukończenie tej strony może nawet inspirować i ożywiać energię potrzebną do kontynuowania przesuwając pracy lub dysertacji przodu.

Artykuł napisany przez: