Praca licencjacka na europeistyce

Praca licencjacka na europeistyce

Przedziały płacowe dla psychologów

Psychologowie są specjaliści badający zachowania ludzi. Poszczególne aspekty, w których psycholog może pracować pod obejmują takie dziedziny jak nauki, badań, opieki społecznej, w szkołach, w klinikach, z agencji rządowych, a także w praktyce prywatnej. Pozwala spojrzeć na różnych opcji dostępnych dla zawodowych psychologów i zakresie wynagrodzenia takiej ciekawej kariery.

Zazwyczaj, jak to ma miejsce z kilkoma opcjami kariery, psychologia oferuje kilka opcji specjalizacji. Można zdecydować się na pracę jako psycholog kliniczny lub psycholog rozwojowy. Można pracować z agencji rządowych jako pracownik socjalny, jako nauczyciel, a nawet jako kryminalistycznych psychologa. Można również pracować jako doradcy społecznego. Psychologowie mogą również znaleźć wiele możliwości zatrudnienia w sektorze mediów, jak również - na przykład w reklamie i marketingu.

Różne możliwości kariery po prostu przekłada się na różnych skalach płac i możliwości zarobkowania. Głównie dochód jako psycholog będzie zależeć od doświadczenia w wybranej dziedzinie, a także swoją skuteczność jako psycholog. Będzie również dokonać zmian, gdzie pracują lub pracujesz dla - na przykład skala wynagrodzenie psychologa, który pracuje z rządem będzie się różniła od płac z psychologami, który pracuje dla siebie lub siebie w niezależnej praktyce prywatnej.

Twoja waga wynagrodzenia mogą także różnić się w oparciu o obszar, w którym pracuje. Na przykład, Twoje opłaty mogą być wyższe w obszarze, gdzie skala dochód jest wyższy - co skutkuje wyższym dochodów dla siebie. Względnie, jeśli pracujesz w miejscu, gdzie ogólny poziom dochodów jest niska, opłaty i konsekwencji pensji będzie również mniej.

Zazwyczaj Mediana Przedział wynagrodzenia dla psychologa wynosi od około $ 50,000 rocznie około $ 70.000 lat. Zakres może być także wyższa w zależności od lokalizacji , lub jeśli masz własną prywatną praktykę.

Tak więc, jeśli zdecydują się na karierę w dziedzinie psychologii, można mieć pewność, zdobywając dobrą pensję i jest w stanie dotrzeć do pomagania ludziom z różnych problemów psychicznych i emocjonalnych.

PsychologySchoolsU.com daje możliwość badania i wnioskowania bezpłatne informacje kierunków góry psychologii i najlepszych szkół psychologiczne dla potencjalnych studentów, którzy chcą rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w psychologii.

Artykuł napisany przez: