Uzycie ankiety w pracy licencjackiej

Uzycie ankiety w pracy licencjackiej

Twój University zapewni Ci z przewodnikiem na styl pisania i referowania. Oczekuje się przejrzeć i zrozumieć te wytyczne.

Jeśli teza lub badań zostanie złożony do korektora w elektronicznej kopii, student powinien omówić z edytora jak oni sprawdzić każdą zaproponowaną zmianę śledzenia zmian przed ich zaakceptować lub odrzucić. Korektor ma możliwość zwrotu dokumentu do studenta w PDF i jest zobowiązany do przechowywania kopii edytowanego w aktach.

Student jest zobowiązany, aby dodać nazwę redakcji oraz krótki opis usług świadczonych na przodzie ich dokumentu. Niektóre profesjonalnych korektorów przedstawi zaświadczenie stwierdzające, jakie prace zrobili, co powinno być zawarte w tezach.

Uczniowie powinni omówić z doradcą akademickiego , które chcą zatrudnić niezależny serwis korekta i poprosić ich zgody. Twój doradca może mieć dostęp do redaktorów i profesjonalnych usług korekta zatwierdzonych przez instytucję, ale jest obowiązkiem studenta jest zapewnienie, że copyeditor wybiorą posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe korekta i doświadczenie.

Uzycie ankiety w pracy licencjackiej

Każdy profesjonalny serwis korekta będzie określić ich strukturę cenową. Niektóre pobierają przez liczby słów w dokumencie, inni za godzinę i innych na podstawie projektu. Jest to dobry pomysł, aby upewnić się, że masz ustaloną cenę, więc nie ma niespodzianek.

Niektóre usługi freelance korekta reklamować ich cen, a inni nie. Nie pozwól powstrzymało cię. Nimi skontaktować i otrzymać ofertę. Co trzeba to cena ustalona.

Najważniejszą rzeczą jest, aby określić, które profesjonalny korektor będzie dodać wartość do swojego dokumentu, wykonując kompletne i dokładne korekty i edycji kontroli.

Jest też obowiązkiem studenta jest dostarczenie copyeditor z wszelkimi wytycznymi, stylu przewodników, podręczników lub systemów odwołujących się.

Artykuł napisany przez: